ارسال تیکت جدید


حتما پیش از ارسال تیکت، پرسش‌های متداول را مطالعه کرده و برای ثبت تیکت نیز با دقت کافی موضوع تیکت را انتخاب کنید تا تیکت شما به واحد مربوطه ارسال شود.

از ثبت تیکت های متعدد خودداری کرده و برای دریافت پاسخ در سریعترین زمان، کلیه مشکلات و سوالات خود را صرفا در یک تیکت ارسال نمایید.


چنانچه از پخش‌ “دانلود آپدیت محصولات” در پنل خریداران و یا “حساب کاربری” در پنل فروشندگان و از سرور اصلی اقدام به دانلود نمایید، با این مورد مواجه نخواهید شد. مشکل عدم نمایش حجم فایل تنها در سرور جایگزین و به دلیل موارد امنیتی روی فایل های دانلودی لحاظ شده است و به همین خاطر نرم افزار مدیریت دانلود شما حجم یا درصد دانلود را نمایش نمی‌دهد اما فایل به صورت حجم افزایشی دانلود شده و چنانچه صبر کنید بسته به حجم فایل، پس از پایان عملیات دانلود و دریافت کامل فایل، یکباره عملیات دانلود قطع شده و فایل نهایی در اختیار شما قرار می گیرد.


جهت دریافت اعلان های تیکت پشتیبانی آموزگار فریم ها روی تلفن همراه خود، کافیست پس از مراجعه به حساب کاربری، روی ویرایش حساب کاربری کلیک کرده و شماره همراه خود را در کادر ( شماره موبایل ) وارد کنید.

فرمت‌های مجاز .png, .jpg, .jpeg, .gif, .zip
حداکثر حجم مجاز ۳ مگابایت
×