۷ روز ضمانت بازگشت

charachter_flat_eyeglass(small)

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های آموزگار فریم ها بوده است و آموزگار فریم ها در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی محصولات ارایه شده در وب‌سایت آموزگار فریم ها ، کلیه محصولاتی که باید از نظر فایل دانلود سالم به دست مصرف کننده برسند، دارای گارانتی اصالت  هستند و  مشمول ۷ روز مهلت تست و بازگشت محصول نمی‌شوند. چرا که شما کل فایل رو دانلود کرده اید.
اما درصورتی که شما بنا به دلایل منطقی از محصول خریداری شده آموزگار فریم ها رضایتی نداشتید، می توانید دلایل خود را از طریق تیکت به ما مطرح کنید، تا کارشناس فروش ما بررسی کنند.

برخی از دلایل که باعث برگشت وجه نقد می شود :

  • کیفیت بد تصویر آموزش
  • کیفیت بد صدای آموزش
  • نامفهوم بودن سرفصل های آموزشی

تیم آموزگار فریم ها در تولید آموزش ها همواره می کوشد تا کوچک ترین نارضایتی از سمت مشتریان وجود نداشته باشد.

شرایط بازگشت وجه نقد

استفاده از ۷ روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

۰۱
اگر محصول خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.
- اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا ۷ روز پس از دریافت محصول، به آموزگار فریم ها طلاع داده شود. - استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که محصول دارای ایراد های اساسی باشد. ( البته محصول آموزگار فریم ها دارای چک لیست های فنی است که تا تمام چک لیست ها تکمیل نشوند بر روی سایت بارگذاری نمی شوند ، پس از این بابت آسوده خاطر باشید.) - هر گونه مشکل یا پشتیبانی محصول را می توانید در بخش پیشخوان > تیکت های پشتیبانی با ما در تماس باشید.
۰۲
اگر محصول خریداری شده از نظر مشخصات یا آموزش با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد.
- وجود مغایرت، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت محصول ، به واحد خدمات پس از فروش آموزگار فریم ها از طریق تیکت پشتیبانی، تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود. - بخشی از فیلم آموزشی، عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات محصول، مشخصات فنی درج شده در وب‌سایت است.
۰۳
اگر محصول خریداری شده، ایراد دانلود داشته باشد.
موارد رو طی تیکت به کارشناسان ما اطلاع دهید تا سریعا رسیدگی شود.
۰۴
مشکل در دانلود محصول خریداری شده ( با دانلود منیجر دانلود می کنم اما حجم دانلود برایم مشخص نمی شود )
از این بابت مشکلی وجود نداره ، شما می توانید دکمه دانلود رو بزنید و دانلود انجام می شود ، دلیل پنهان شدن حجم دانلود در دانلود منیجر، عدم ارتباط مستقیم فروشگاه ساز ما ( وکامرس ) با نرم افزار دانلود منیجر هست که ممکن است طی سال های آتی این مشکل نیز برطرف شود.
۰۵
اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.
توجه بند ۱: انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به محصولاتی تعلق می‌گیرد که دانلود نشده باشد، هرگونه دخل و تصرف، صورت گرفته باشد، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از محصول استفاده نشده باشد. توجه بند ۲: از آنجا که آموزکار فریم ها یک آکادمی وب‌سایت آموزش آنلاین است، حق استرداد محصول طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است.
×