تبلیغات

تبلیغات بخش بزرگی از هر کسب و کاری است. به عبارت دیگر هر کسب و کاری که به بخش تبلیغات خود توجه نکند دچار شکست می‌شود. زیرا حتی اگر یک کسب و کار بهترین محصول دنیا را با بهترین کیفیت هم ارائه دهد. باز هم نیاز به معرفی محصول و تبلیغات خواهد داشت. در غیر این صورت امکان مواجهه با محصول و شناخت محصول برای مخاطبان فراهم نمی‌شود. به عنوان یکی از صاحبان کسب و کار حتی اگر یک نگاه کلی به سخن بزرگان در مورد تبلیغات هم بیندازید، متوجه اهمیت تبلیغات در کسب و کار خود خواهید شد.

ویلیام برنباخ متفاوت نبودن در تبلیغات را نوعی خودکشی می‎داند.

اگر با دقت به این جمله توجه کنیم به این نتیجه می‌رسیم که استفاده از روش‌های تبلیغاتی به کار گرفته شده توسط سایر برندها روش مناسبی برای تبلیغات برند ما نیز نخواهد بود. بلکه هر کسب و کاری بسته به نوع و زمینه فعالیت خود باید روش مناسبی را برای تبلیغات انتخاب کند. زیرا مشتریان تمایل بیشتری به شیوه‌های تبلیغاتی خلاقانه از خود نشان می‌دهند.

رپورتاژ یا رپرتاژ آگهی چیست ؟

اگر برای اولین بار است کلمه رپورتاژ یا رپرتاژ را می شنوید یا می بینید حتما میخواهید بدانید که رپورتاژ یا رپرتاژ به چه معنایی است این فقط سئوال شما نیست بلکه وقتی داشتم در مورد رپرتاژ جستجو میکردم به سئوالاتی نظیر ” رپورتاژ چیست ” ،  “رپرتاژچیست ” ، ” رپورتاژ یعنی چه ” ، ” رپرتاژ یعنی چه ” و… برخورد کردم.
امروزه نیز بعد دیگری از رپرتاژ را در فضای اینترنت مشاهده می‌کنیم به گونه ای که یک مقاله در قالب یک پست عادی به یک سایت اضافه می‌شود که درحالت عادی یک مطلب معمولی یا خبری است اما در اصل یک متن کاملاً تبلیغاتی است که کاملاً سازمان یافته و با اهداف تبلیغ یک محصول یا یک سایت است که شامل چندین لینک به سمت وب سایت تبلیغ کننده است، هم اکنون سایت‌ها و شرکت‌هایی هستند که در قبال ثبت رپرتاژ آگهی مبالغی نیز از شرکت تبلیغ کننده دریافت می‌ کنند. ویکی پدیا

پکیج های تبلیغاتی رپورتاژآگهی:

رپورتاژآگهی حرفه ای
  • رپورتاژ آگهی: یک مقاله با متن دلخواه شما بروی سایت ارسال می شود و در صفحه اصلی سایت نیز نمایش داده می شود. ( موثر برای سئو )
  • * بنر ۹۰ * ۷۲۸ : به مدت ۳۰ روز، بنرسایز ۹۰*۷۲۸ شما در پایین تمام صفحات داخلی سایت آموزگار فریم ها نمایش داده می شود.
رپورتاژآگهی پایه
  • رپورتاژ آگهی: یک مقاله با متن دلخواه شما بروی سایت ارسال می شود و در صفحه اصلی سایت نیز نمایش داده می شود. ( موثر برای سئو )
  • * بنر ۹۰ * ۷۲۸
×